Raport z sobotnich meczów reprezentacji

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.09.2023 10:54 / Ostatnia aktualizacja: 10.09.2023 10:54

W sobotni wieczór dobyły się kolejne mecze w ramach wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. Sprawdźmy, jak zaprezentowali się w nich piłkarze Chelsea.

Po czterech zwycięstwach w czterech pierwszych kolejkach eliminacji do mistrzostw Europy, reprezentacja Anglii straciła punkty w spotkaniu z Ukrainą. Synowie Albionu zremisowali 1:1 w meczu rozgrywanym w Polsce. Ben Chilwell przebywał na boisku od pierwszego do ostatniego gwizdka, zaś Mychajło Mudryk został zmieniony w ostatniej minucie przez Yehora Nazaryna. W końcówce spotkania na boisku zameldował się z kolei Conor Gallagher. Levi Colwill oglądał poczynania swoich kolegów z wysokości ławki rezerwowych.

Romelu Lukaku, który do końca sezonu będzie występował w Romie na zasadzie wypożyczenia, był kapitanem reprezentacji Belgii w spotkaniu z Azerbejdżanem. Belgowie zwyciężyli 1:0. Romelu Lukaku zszedł z boiska w 66. minucie, a zastąpił go były napastnik Chelsea Michy Batshuayi.

Na poziomie młodzieżowym występ zaliczył Shumaira Mheuka, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych w meczu reprezentacji Anglii U17 z Marokiem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W meczu Ligi Narodów CONCACAF Jamajka pokonała Honduras 1:0 po trafieniu Demaraia Gray'a. Dujuan Richards przebywał na boisku do 65. minuty.