Raport z poniedziałkowych meczów reprezentacji

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 12.09.2023 10:07 / Ostatnia aktualizacja: 12.09.2023 10:07

W poniedziałkowy wieczór odbyły się kolejne mecze w ramach wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. Na poziomie młodzieżowym bardzo dobrze spisali się piłkarze Chelsea.

W rozgrywanym na Stade Municipal de la Ville de Differdang w Luksemburgu meczu 2. kolejki eliminacji do mistrzostw Europy do lat 21 reprezentacja gospodarzy przegrała z Anglią 0:3. Cole Palmer najpierw asystował przy otwierającym wynik trafieniu Liama Delapa, zaś w drugiej połowie sam wpisał się na listę strzelców. Z kolei asystę przy trafieniu Calluma Doyle'a zaliczył Noni Madueke. Cole Palmer rozegrał całe spotkanie, grał na pozycji numer 10, zaś występujący na prawym skrzydle Noni Madueke został zmieniony w 77. minucie przez Jamesa McAtee.

W innym meczu w ramach kwalifikacji do młodzieżowych mistrzostw Europy Francja pewnie pokonała Słowenię 4:0. Pełne 90 minut dla Trójkolorowych rozegrali Malo Gusto oraz Lesley Ugochukwu. Malo zaliczył asystę przy trafieniu Bradleya Barcoli.