Raport z niedzielnych meczów reprezentacji

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.11.2023 17:24 / Ostatnia aktualizacja: 20.11.2023 17:24

Listopadowa przerwa reprezentacyjna trwa w najlepsze. W niedzielny wieczór rozegrane zostały kolejne mecze, w których nie mogło zabraknąć zawodników Chelsea. Sprawdźmy, jak im poszło.

Wczoraj Serbowie zapewnili sobie awans na mistrzostwa Europy w 2024 r. i po raz pierwszy jako niezależny kraj wezmą udział w tym turnieju. W ostatnim meczu fazy grupowej Orły zremisowały z Bułgarią 2:2, a Djordje Petrović oglądał poczynania swoich kolegów z ławki rezerwowych.

Znakomity występ zaliczył wczoraj Romelu Lukaku. Wypożyczony do AS Roma napastnik rozegrał tylko pierwszą połowę meczu z Azerbejdżanem, ale i tak zdołał strzelić aż cztery bramki, a ostatecznie jego drużyna wygrała to spotkanie 5:0.