Skrót: Newcastle United 4:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.11.2023 18:46 / Ostatnia aktualizacja: 25.11.2023 18:46

Nie tak piłkarze Chelsea wyobrażali sobie powrót po reprezentacyjnej przerwie. W sobotnie popołudnie The Blues doznali srogiej porażki z Newcastle 4:1.

W 13. minucie wynik otworzył Alexander Isak. Szwed pokonał Roberta Sáncheza mocnym uderzeniem po inteligentnym zagraniu od Lewisa Mileya. 10 minut później Chelsea doprowadziła do wyrównania po kapitalnym uderzeniu Raheema Sterlinga z rzutu wolnego.

W drugiej połowie strzelali już wyłącznie gospodarze. W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Lascelles, a dosłownie minutę później jego wyczyn powtórzył Joelinton, który wykorzystał karygodny błąd Thiago Silvy. W 84. minucie wynik ustalił Anthony Gordon.

Newcastle United 4:1 Chelsea – skrót: