Raport z niedzielnych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 07.09.2020 00:07 / Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 00:07

Kolejny dzień zmagań na arenie międzynarodowej za nami, dlatego czas na jego krótkie podsumowanie. Zapraszam na raport z niedzielnych meczów reprezentacji.

Po reakcji kibiców i mediów można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy wieczór należał do Ansu Fatiego. Reprezentacja Hiszpanii pokonała reprezentację Ukrainy aż 4:0, a młody zawodnik Barcelony wywalczył rzut karny, który wykorzystał Sergio Ramos, a potem sam wpisał się na listę strzelców. Kepa Arrizabalaga przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Timo Werner i Antonio Rüdiger ponownie spędzili na boisku pełne 90 minut w spotkaniu ze Szwajcarią, ale reprezentacja Niemiec nie była w stanie pokonać reprezentacji Szwajcarii. Bramkę Dla Die Mannschaft w pierwszej części spotkania zdobył Ilkay Gundogan, a w drugiej połowie podopieczni Vladimira Petkovicia wyrównali stan rywalizacji za sprawą trafienia Silvana Widmera. Ostatecznie wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Ethan Ampadu ponownie rozegrał całe spotkanie w barwach reprezentacji Walii. Jego drużyna mierzyła się z reprezentacją Bułgarii i kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, swoją debiutancką bramkę w kadrze narodowej zdobył Neco Williams. Walijczycy są liderem swojej grupy w Lidze Narodów i mogą poważnie myśleć o awansie do Ligi A.