Skrót: Chelsea 2:0 Newcastle

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 16.02.2021 07:05 / Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 07:05

Po dobrej i skutecznej grze Chelsea pokonała Newcastle United 2:0 w meczu 24. kolejki Premier League. Piłkarze Thomasa Tuchela już od pierwszych minut mieli wyraźną przewagę nad rywalami. Oba trafienia padły przed przerwą.

Pierwsze trafienie obejrzeliśmy po nieco ponad pół godzinie gry. Po dobrej akcji Timo Wernera na lewej stronie pola karnego Olivier Giroud zdołał skutecznie dobić piłkę odbitą przez Karla Darlowa. Kilka minut później Werner sam wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu przerwał serię 14 meczów bez strzelonej bramki.

W drugiej połowie The Blues nadal przeważali, ale nie udało im się podwyższyć prowadzenia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Thomasa Tuchela 2:0.

Chelsea 2:0 Newcastle – skrót: